10 Parmak Klavye Oyunu

Artık sitemizde bir oyun daha mevcut. Ekrana gelen harfler sağ kenara değmeden harflere basarak harfleri kaybedebilirsiniz. Sağ kenara bir harf değdiğinde oyun bitecektir. 

Kaç harfe isabet ettirdiğinizi de alttaki skordan görebilirsiniz. 

Ana sayfamızdan oyuna tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Veya oyunu yeni sayfada açmak için tıklayınız

comments powered by Disqus

Bu Kategorideki İçerikler

Neden F klavye?

F klavye türklerin ürettiği milli klavyemizdir. Türkçedeki 30.000 kelime incelenerek harflerin dağılımı yapılmıştır. Örneğin; en çok kullanılan harfler orta bölümde, parmakların yerleştirildiği bölümdedir. Daha az kullanılan harfler ise kullanım derecesine göre diğer bölümlere yerleştirilmiştir. Aynı zamanda sesli harfler bir tarafta, sessiz harfl

F ve Q klavye dersleri

F ve Q klavye dersleri

Sitemiz Yenilendi!

Sitemiz yeni arayüzüyle karşınızda. Artık sitemiz daha kullanışlı... Artık sitemizde yarışmalara katılabilecek ve daha detaylı istatistiklere ulaşabileceksiniz.

10 Parmak Klavye Oyunu

10 parmak klavye oyunu ile yazı yazarak oyun oynayabilirsiniz. F klavye ve Q klavye çalışması yapabilirsiniz. Hız testi yapabilirsiniz.

Klavye Alıştırmaları sayfamız yenilendi. Artık 10 parmak klavye görünümü de var

Klavye alıştırmaları sayfamız yenilendi. Artık yazmanız gereken harfi ve basmanız gereken parmağı canlı olarak görebileceksiniz.
Anket

Ankete oylarınızı bekliyoruz. Her şey sizin için;)

Son kaydolan üyelerimiz
yağmur arslanbibiibibibibibbaltazarfenasii kerimbbalunarischuksteroidshopnapcancelilvuraladadadawriter kardeş naptın senSENA YILDIRIMananızı nası siktim amaTucK21.Yusuf.21Sakooronin1292ensackgzEnes S.tuc96Anadoluluyldz2321TgmBtnykp1313vulaleukpromedsmuratyolcusushgrkan35
Üye Listesi
Facebook Sayfamız