klavyecalis.com Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi

klavyecalis.com sitesi kullanıcıların 10 parmak yazımında kendilerini geliştirme amaçlı yapılmış olan bir web sitesidir.
Bununla birlikte kullanıcıların uyması gereken bazı kurallar bulunmaktadır.
klavyecalis.com Ekibi; sağlamış olduğu web sitesi servislerine üye olmak suretiyle oluşturulan yazılı/görsel içeriklerden, uygulamalardan ve bu hesapların kullanımından sorumlu değildir.
* Sitede üyeler tarafından sunulan bilgiler, görseller oluşturan üyelerin kendi iradelerini / görüşlerini ifade eder.
Bu web sitesine üye olan hesap sahibi;
* Türkiye Cumhuriyeti’nin Milli ve Manevi Değerlerine, İnançlara, İnsan Haklarına, Çocuk Haklarına, Anayasaya ve Kanunlara aykırı şekilde hakaret, küfür, nefret dolu, tehditkâr, aşağılayıcı, müstehcen yazı ve görsel içerikler sunmayacağını kabul eder.

Bu web sitesine üye olan hesap sahibi;
* Spam veya spam benzeri, rahatsız edici, sadece yetişkinlere yönelik içeriği barındıran, başkalarının kişisel bilgilerini içeren, başkalarının kişisel bilgilerini ele geçirmeye çalışan, telif hakkı ihlalleri barındıran içerikleri göndermeyeceğini veya bu tür içeriklere bağlantı vermeyeceğini kabul eder.
Bu web sitesine üye olan hesap sahibi;
* Web sitesi gereksiz mesaj yazmayacağını kabul eder.
Bu web sitesine üye olan hesap sahibi;
* Web sitesi içerisinde kendine ait ticari veya başka amaçla kurmuş olduğu web sitesine backlink veya clickbait yöntemi ile üye çekmeye yönelik faaliyetlerde bulunmayacağını kabul eder.
* Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm İçerik web sitesi yönetimi tarafından incelenebilir. Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm İçerik, gerektiğinde üçüncü taraf doğrulama hizmetlerine (spam önleme hizmetleri vb. servislere) gönderilebilir. Bu nedenle hesap sahibi; gizli veya gizli olduğunu düşündüğü hiçbir içeriği web sitesine yüklememeyi kabul eder.
* Yukarıda açıklanan herhangi bir nedenle uygunsuz görülen içeriği kaldırma, değiştirme, içeriği sağlayan hesap sahibine yaptırım uygulama (Süreli Yasaklama, Kalıcı Yasaklama) ve gerekirse Adli Mercilere Suç Duyurusu hakkını saklı tutarız.
* Üye tarafından siteye eklenen yasal içeriğin kaldırılması veya değiştirilmesi yönündeki taleplerin değerlendirilmesi klavyecalis.com Yönetim Ekibinin tasarrufundadır.
* klavyecalis.com web sitesi kullanım şartlarını önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Saygılarımızla.
klavyecalis.com
Anket

Ankete oylarınızı bekliyoruz. Her şey sizin için;)

Son kaydolan üyelerimiz
sezerflexednrydmsevilayyatkınMuharrem Furkan KARAGÖZRissgoBlackYvz61elazbtzramoli17gulberCANBERKTing1klavyecaliskaanbNurettin UzmanBelizadou7Focuskdrye123Murat Kudretmerttsedef045378EgeOzcylnkosovali 658The_VampiRebusobabafasgrupgünebakanvirgo24
Üye Listesi
Facebook Sayfamız